Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Szkoła Podstawowa nr 4 Zespole Szkół Ogólnokształcących im. ignacego Jana Paderewskiego w Łasku – Kolumnie otrzymała dotację na zakup książek do biblioteki szkolnej z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

Miło nam poinformować, że nasza szkoła  uzyskała dotację z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do biblioteki szkolnej w ramach realizacji Priorytetu 3  „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

Program jest realizowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury, oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3.

Nasza szkoła uzyskała dotację w łącznej wysokości 12 000 zł , która zostanie przeznaczona na zakup nowych książek oraz uzupełnienie zestawu lektur o nowe pozycje dodane do kanonu lektur. Część środków będzie  przeznaczona na wyposażenie biblioteki w laptop.

Bardzo prosimy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców o zgłaszanie tytułów książek, które powinny znaleźć się w naszej bibliotece szkolnej. Propozycje można składać drogą mailową na adres: biblioteka@kolumnazso.pl, za pomocą e-dziennika do pani Anny Ozgi - nauczyciela bibliotekarza lub bezpośrednio do biblioteki szkolnej. Na informacje czekamy do dnia 20.05.2022 r.

 

 

Data dodania: 0000-00-00 00:00:00
Data edycji: 2022-05-27 14:35:14
Ilość wyświetleń: 223

„Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca,
a której nikt nikomu nie może odebrać”

Ignacy Jan Paderewski

Partnerzy

Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej