Akceptuję pliki cookies.

 "Święto Szkoły - Dzień Niepodległości
10 listopada w naszej szkole obchodzony jest uroczyście ze względu na naszego patrona - Jana Ignacego Paderewskiego. W tym roku również uczciliśmy pamięcią jego pracę wraz z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Zgodnie z tradycją podczas akademii uczniowie klas I gimnazjum i I liceum złożyli uroczyste ślubowanie. Uczniowie ZSO przygotowali część artystyczną pod kierownictwem p. M. Andrzejczaka, dekorację pod okiem p. M.Jadczak, a za organizację i przebieg odpowiadala p. A. Wolska.
Mamy nadzieję, że wszyscy zapamiętają puentę opowieści o naszym Patronie, przedstawioną przez panią wicedyrektor Dorotę Janiszewską:
"Patrząc na dziecięce lata i wiek nastoletni Ignacego Jana Paderewskiego śmiało można wysnuć wniosek, że warto mieć marzenia. Nawet te dziecięce nieśmiałe plany, odpowiednio pielęgnowane, mogą w przyszłości zostać zrealizowane. Studiując pamiętniki Paderewskiego możemy się przekonać o tym, że hart ducha, wiara we własne możliwości oraz konsekwencja w działaniu mogą stać się gwarancją sukcesu. W dniu święta naszej szkoły życzmy sobie nawzajem, aby w dzisiejszych czasach Paderewski miał swoich naśladowców. Aby w Kolumnie, wśród nas nie zabrakło małych Ignasiów z głowami pełnych marzeń. Aby nie zniechęcali się niepowodzeniami, jakie przynosi życie lecz konsekwentnie trwali w swoich postanowieniach."
 • niepodleglosc1
 • niepodleglosc2
 • niepodleglosc4
 • niepodleglosc4a 1
 • niepodleglosc4b
 • niepodleglosc5
 • niepodleglosc6
 • niepodleglosc7
 • niepodleglosc7a
 • niepodleglosc8
 • niepodleglosc8a
 • niepodleglosc9
 • niepodleglosc9a
 • niepodleglosc9b
 • niepodleglosc9c
 • niepodleglosc9d
 • niepodleglosc9e
 • niepodleglosc9f

                                                  logo politechnika lodzka    WFOŚiGW w Łodzi   logo bip