Akceptuję pliki cookies.

Dnia 12.03.2013r. zaprosiliśmy do naszej szkoły na ,,Dzień otwarty’’ dzieci, które rozpoczynać będą od września naukę szkolną. W czasie pobytu w naszej placówce przyszli uczniowie mieli możliwość zwiedzić budynek, obejrzeć klasy, a przede wszystkim uczestniczyć w różnorodnych zajęciach. Ćwiczenia, zabawy oraz ciekawe zadania dla naszych gości przygotowały panie uczące w klasach 0-III oraz pani z biblioteki. Na radosnej szkole zabawom dzieci towarzyszyli nauczyciele wychowania fizycznego. Spotkanie ze szkołą zakończył słodki poczęstunek, każdy również otrzymał drobny upominek. W czasie gdy dzieci miło spędzały czas, rodzice dzięki prezentacji multimedialnej zostali zapoznani z funkcjonowaniem szkoły oraz uzyskali odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Dzieci pełne pozytywnych wrażeń pożegnały naszą szkołę, a my w kwietniu znów z nimi się spotkamy na przygotowywanych dla nich krótkich zajęciach lekcyjnych. Oczywiście z wielką radością powitamy je już we wrześniu jako pełnoprawnych członków naszej szkolnej społeczności.

DSC04500

DSC04502

DSC04510

DSC04512

DSC04517

DSC04542


                                                  logo politechnika lodzka    WFOŚiGW w Łodzi   logo bip