Akceptuję pliki cookies.

OMNIBUS 2013

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs OMNIBUS, który przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym etapie wszyscy uczniowie klas drugich i trzecich rozwiązywali test z pytaniami z zakresu geografii, historii, sportu, literatury dziecięcej, przyrody, savoir-vivre oraz otaczającego świata. W wyniku przeprowadzonych eliminacji z każdej klasy wyłoniono 3 osoby z najlepszymi wynikami 06.03.2013r. odbył się etap finałowy. Do walki stanęło 12 zawodników-Olga Bińkowska, Mateusz Ciebiada, Jakub Grobelny, Dawid Jurek, Kornelia Kamyk, Wiktoria Łącz, Patryk Ossowski, Julia Prusisz, Filip Przybylski, Wiktoria Świtała, Jan Wawrzyniak oraz Paulina Żyła.

image001

  Uczestnicy konkursu świetnie odpowiadali na przygotowane pytania, a każda poprawna odpowiedź nagradzana była gromkimi brawami. Publiczność gorąco dopingowała swoich kolegów.

image002

 Emocje były bardzo duże, 120 przygotowanych pytań nie doprowadziło do rozstrzygnięcia konkursu. W grze pozostało tylko dwoje zawodników…

Dopiero dodatkowy zestaw pozwolił nam poznać zwycięzcę. Po zaciętej walce zaszczytny tytuł OMNIBUS 2013 otrzymał Filip Przybylski z klasy 3a.

Rywalizację zawodników umilił nam występ uczniów z klasy 3b, którzy przedstawili inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”.

image004

 

Na zakończenie, p.wicedyrektor Agnieszka Kępa wręczyła wszystkim uczestnikom konkursu dyplomy i nagrody pocieszenia. Omnibus otrzymał książkę, która mamy nadzieję, pozwoli mu zdobyć jeszcze większą wiedzę.

  image005

image006

 Konkurs OMNIBUS 2013 przygotowały p.Renata Koncewicz-Nowak oraz p.Mariola Drągowska, a nad prawidłowym przebiegiem czuwały p.Iwona Solecka i p.Renata Pawlak. Za podłączenie nagłośnienia dziękujemy p. Grzegorzowi Rosiakowi. Jesteśmy przekonani, że konkurs ten na stałe zagości w naszej szkole.

image007

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                                  logo politechnika lodzka    WFOŚiGW w Łodzi   logo bip