Akceptuję pliki cookies.

Projekt edukacji ekologicznej „Ziemia łódzka piękna i czysta – wiem, potrafię i działam na rzecz środowiska przyrodniczego mojej okolicy” otrzymał dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji 13447 zł i będzie realizowany w naszej szkole do 10 czerwca 2013 r.
Projekt będzie realizowany z uczniami klas IV – VI szkoły podstawowej oraz z uczniami klas gimnazjalnych w ramach prowadzonych zajęć z przyrody, geografii, biologii i chemii oraz godzin wychowawczych.
Realizacja tego projektu przyczyni się do kształtowania przekonań i postaw proekologicznych wśród uczniów naszej szkoły, którzy:
•nauczą się odpowiedzialności i poszanowania każdej formy życia
•rozwiną swoje zainteresowanie tematyką ekologiczną
•będą podejmować działania proekologiczne
•odznaczać się będą odpowiednią kulturą zachowania w czasie kontaktu z przyrodą.

wfosigw


                                                  logo politechnika lodzka    WFOŚiGW w Łodzi   logo bip