Akceptuję pliki cookies.

Dnia 12 marca 2014 r. zorganizowano dzień otwarty dla dzieci rozpoczynających od września naukę szkolną. Przyszłym uczniom towarzyszyli rodzice i dziadkowie. Przewodnikami po placówce były uczennice LO w Kolumnie. W czasie pobytu w naszej placówce dzieci miały możliwość zwiedzenia budynku, obejrzenia klas, a przede wszystkim uczestniczenia w różnorodnych zajęciach. Ćwiczenia, zabawy oraz ciekawe zadania polonistyczne z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, muzyczne, ruchowe, taneczne i zajęcia z języka angielskiego dla naszych gości przygotowały panie uczące w klasach 0-III. W czasie, gdy dzieci miło spędzały czas, rodzice, dzięki prezentacji multimedialnej zostali zapoznani z funkcjonowaniem szkoły oraz uzyskali odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Był to dla przyszłych pierwszaków czas świetnej zabawy i twórczej pracy. Na zakończenie każdy z nich otrzymał upominek. Dzieci pełne pozytywnych wrażeń pożegnały naszą szkołę.

Było nam miło gościć Rodziców i przyszłych uczniów w naszych szkolnych progach.

 

  • do_sp1
  • do_sp2
  • do_sp3
  • do_sp4
  • do_sp5
  • do_sp6
  • do_sp7
  • do_sp8
  • do_sp9a


                                                  logo politechnika lodzka    WFOŚiGW w Łodzi   logo bip