Akceptuję pliki cookies.

 

 

 

certyfikat

 

 szlachetna paczka

Drogi Darczyńco!


Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Paczki, które zostały dostarczone w niedzielne wczesne popołudnie były dla rodziny ogromną radością, chociaż okazywaną w dość nieśmiały sposób. Kuchenna podłoga, na której paczki były rozłożone okazała się sporym torem przeszkód, bo rodzina nie spodziewała się takiego ogromu prezentów. Każde kolejne otwierane pudło okazywało się niesamowitą niespodzianką. Zarówno u córek jak i rodziców widać było spore podekscytowanie i zaskoczenie pięknymi rzeczami, jakie dostali. Starsza Natalia z przyjemnością mierzyła nowe, piękne ubrania, młodsza Wiktoria nie mogła oderwać wzroku i rąk od rzeczy z bohaterkami bajki Monster High, stwierdziła nawet, że jej prezent jest najlepszy na świecie. Pani Gabriela na widok nowych nierdzewnych garnków stwierdziła, że są one dokładnie takie, jakie zawsze chciała mieć. Pan Artur natomiast cieszył się ze skrzynki z narzędziami, które jak powiedział na pewno będą używane bardzo często. Natalia powiedziała, że kurtka jest super, a mała Wiktoria, która otrzymała plecak i piórnik ze swoimi ulubionymi bohaterkami bajki już w trakcie rozmowy stwierdziła, że musi się spakować do szkoły i już nie może doczekać się lekcji, w trakcie których będzie mogła wykorzystać przybory szkolne z piórnika. Rodzina bardzo zadowolona i wdzięczna była również za wyposażenie mieszkania oraz żywność i środki chemiczne, których przez dłuższy czas na pewno nie zabraknie.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz (LDZ-1709-039842):

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Państwu za wspaniałą współpracę przy przygotowaniu pomocy dla rodziny potrzebującej. Państwa zaangażowanie było bardzo budujące i również dla mnie było niesamowitym przeżyciem. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że nasza współpraca będzie wręcz wzorcowa i mogłam się nią cieszyć, nie martwiąc się, że cokolwiek może się nie udać. Wszystkie rzeczy w paczce sprawiły rodzinie nieocenioną radość i z pewnością jeszcze przez długi czas będą im służyć. Chciałabym bardzo także docenić i serdecznie podziękować każdej osobie zaangażowanej w przygotowanie paczek. Każda, nawet najmniejsza pomoc czy choćby ciepłe słowo lub myśl była dla mnie ogromną radością, której nie da się opisać. Rodzina również chciałaby podziękować za wszystko co od Państwa otrzymała i w tym celu przygotowuje życzenia świąteczne, które za moim pośrednictwem przekaże Państwu w najbliższych dniach.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Bardzo dziękujemy za wszystko co dostaliśmy. Jesteśmy szczęśliwi z każdej rzeczy, bo na pewno bardzo nam się przydadzą.


                                                  logo politechnika lodzka    WFOŚiGW w Łodzi   logo bip