Akceptuję pliki cookies.

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny
 • foto1
 • foto2
 • foto3
 • foto4
 • foto5
 • foto6
 • foto7
 • foto8
 • foto9
 • foto9a
 • foto9b
 • foto9c
W listopadzie i grudniu 2015r., w ramach zadań związanych z realizacją projektu PG Moja Wymarzona Ekopracownia „Przez Eksperyment do Wiedzy”, odbył się Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu łaskiego pt „Zjawiska zatrzymane w kadrze” oraz w ramach zadań związanych z realizacją projektu LO Moja Wymarzona Ekopracownia „Zielona Przystań Licealisty”, odbył się Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu łaskiego pt „Przyroda w obiektywie, czyli piękno tkwi w szczegółach”.
Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszeniową należało składać osobiście lub przesłać do 9 grudnia 2015 r. na adres ZSO w Kolumnie. W konkursie wzięło udział 7 uczniów z 3 gimnazjów powiatu łaskiego: z PG w ZS w Kwiatkowicach - Agnieszka Mielczarek, Szymon Marianowski, Daria Pietrzak, z PG nr 1 im Kardynała St. Wyszyńskiego w Łasku - Katarzyna Melon, Wiktoria Grzelak, 
a z PG nr 3  w ZSO im I. J. Paderewskiego w Łasku – Kolumnie - Karol Obrębski, Franciszek Szczepaniak oraz 9 uczniów z 3 szkół ponadgimnazjalnych powiatu łaskiego: z I LO im Tadeusza Kościuszki w Łasku - Aleksandra Dałek, z ZSP nr 1 im gen. Władysława Andersa w Łasku - Jga Morejko, Agata Gajewska, Klarecka Katarzyna, Anna Melon, z LO w ZSO im I. J. Paderewskiego w Łasku – Kolumnie - Ewelina Grzanka, Nikola Boik, Natalia Wojtaszek, Magdalena Orłowska.
W komisji konkursowej były: 
pani Małgorzata Jadczak (plastyk),
pani Monika Roszuk – Brząkała (n-l biologii),
pani Katarzyna Perlik (fotografik).
Wśród gimnazjalistów: 
1 miejsce zajął Szymon Marianowski z Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół w Kwiatkowicach (zdjęcia „Magiczne Drzewko” i „Kropla Życia”),
2 miejsce: Agnieszka Mielczarek z Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół w Kwiatkowicach („Rosa na liściach róży”),
3 miejsce: Karol Obrębski z Publicznego Gimnazjum nr 3  w Zespole Szkół Ogólnokształcących  im I. J. Paderewskiego w Łasku – Kolumnie („Pierwszy śnieg”).
Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych:
1 miejsce zajęła Iga Morejko z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. W. Andersa w Łasku (zdjęciem „Kłosek”),
2 miejsce: Nikola Boik z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. I. J. Paderewskiego w Łasku – Kolumnie („Z życia drapieżnika” i „Motyla biel”),
3 miejsce: Katarzyna Klarecka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. generała W. Andersa w Łasku („Jesienią malowane” i „Kacza ferajna”)
wyróżnienia: 
Magdalena Orłowska z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. I. J. Paderewskiego w Łasku – Kolumnie („Róża”)
Agata Gajewska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. generała W. Andersa w Łasku („Zamrożone w czasie i przestrzeni”).
Nagrody ufondowało Nadleśnictwo Kolumna (reprezentowane przez p. Jacka Wójtowicza) oraz Rada Rodziców ZSO (reprezentowana przez p. Tomasza Piotrowskiego)
 

                                                  logo politechnika lodzka    WFOŚiGW w Łodzi   logo bip